Naše závazky kvality Prvořadým cílem je vaše spokojenost

Od návrhu projektu až po jeho realizaci včetně údržby bazénu budete mít užitek ze skutečných odborných zkušeností přední vnitrostátní sítě výrobce bazénů…

Prvořadým cílem společnosti Desjoyaux je vaše spokojenost.

Proto se váš autorizovaný prodejce zavazuje:

Při převzetí bazénu Desjoyaux vám předáme záruční list na dobu 10 let vztahující se na výrobu i na instalaci.

Výroba, stejně jako postup instalace ztraceného aktivního bednění, jehož technologie byla v roce 1978 patentovaná, jsou kontrolovány úřadem Bureau Veritas.

Celá naše nabídka filtrací je v souladu s normami CE a IEC.

Vzhledem k tomu, že kvalita je pro nás klíčovým slovem, začala naše společnost usilovat o osvědčení, které by mělo vést k získání certifikátu podle normy 03700 vystavovaného asociací AFNOR (Francouzská asociace pro normalizaci).

Naše závazky kvality pro vás:

 • Závazek č. 1:

  Personalizovaný návrh zdarma, který na místě společně s vámi provede odborník

 • Závazek č. 2:

  Jasná smlouva, ve které je u každé etapy uvedeno zboží připravené k dodání, splatnost, totožnost osoby, která bude etapu provádět (žádné překvapení, vše je napsáno černé na bílém!)

 • Závazek č. 3:

  Stanovené lhůty jsou dodržovány. V případě nepředvídaných událostí (nepříznivé počasí atd.) vás předem upozorníme a společně se dohodneme na jiném datu

 • Závazek č. 4:

  Osoby působící na vašem staveništi jsou stálými zaměstnanci podniku nebo řádnými subdodavateli, kteøí jsou vázáni / vybráni podnikem a jsou vázánichartou kvality služeb. Jejich dlouholetá praxe a schopnosti jsou zárukou kvality. Pracovníci, kteří jsou snadno rozpoznatelní podle pracovního odìvu, se před zahájením prací na staveništi vám nebo vámi pověřené osobě představí

 • Závazek č. 5:

  Životní prostředí: váš autorizovaný prodejce Desjoyaux se zavazuje k šetrnému chování na vašem pozemku (uklizení staveniště po každé pracovní etapě) a k ohleduplnosti k životnímu prostředí (snížení množství odpadu, recyklovatelné materiály, které sami odklidíme a zpracujeme)

 • Závazek č. 6:

  Pomůžeme vám s obluhou bazénu. Výstavbou vše nekončí! Školení/seznámení s údržbou, servisní smlouva: zazimování, naplnění vodou atd.

 • Závazek č. 7:

  Záruka: jako každý seriózní podnik s dlouhou tradicí se zavazujeme k občanské odpovìdnosti. Při podpisu protokolu o převzetí zařízení vám předáme záruční list na dobu 10 let vztahující se na strukturu a zařízení.