Náš obchod Bazény Desjoyaux Praha s.r.o. Co kdybychom ho navštívili?

Navštivte náš obchod v Praha 10 -Hostivař.

Náš obchod Praha 10 -Hostivař

Tým, který vám naslouchá

Váš autorizovaný prodejce Bazény Desjoyaux Praha s.r.o., to je celý tým, který je vám k dispozici, a je vyhrazen pro skutečné umění žít – bazén Desjoyaux se vším, co k němu patří!

Náš tým vám bude nablízku a poradí vám se všemi vašimi návrhy: zapuštěné nebo nadzemní bazény, masážní bazénky, příslušenství, údržba a renovace vašeho bazénu…

Váš prostor v butiku

Najdete v něm veškeré vybavení (zakrytí, rolety, roboty, zastřešení, tepelné čerpadlo, elektrolýza soli) a doplňky (ošetřovací přípravky, nafukovací předměty…) nezbytné pro správnou údržbu vašeho bazénu.

Rovněž v něm naleznete různé typy bazénů ukazující silné stránky konceptu Desjoyaux: bezpotrubní filtrace, jež spojuje úspornost, bezhlučnost a bezpečnost; betonová konstrukcese ztraceným bedněním zajišťující dlouhou životnost vašeho bazénu.

Váš autorizovaný prodejce Bazény Desjoyaux Praha s.r.o. je také výhradním distributorem masážních bazénků Desjoyaux pro jedinečné okamžiky uvolnění a relaxace. Koupě masážního bazénku přináší zaručenou kvalitu a zkušenosti přední světové firmy na trhu s bazény.